Atliekant perkraustymo paslaugas Vilniuje ir ne tik
sukaupėme nemažai patirties kurią norime pasidalintis:

Kaip teisingai pakuoti?

 • Pradėkite perkraustymą nuo daiktų pakavimo, geras supakavimas – puse pekraustymo darbo. Dėžes geriausia žymėti ( kas viduje, vieta ir pan.) Dėžės neturėtų būti per didelės, kiekvienos dėžės svoris neturėtų viršyti 30 kg, tačiau geriau neužkrauti daugiau nei 20 kg , tai ne tik palengvina krovėjo darbą, bet ir padidina daiktų saugumą).
 • Patalynę, rūbus ir pan. Geriausia pakuoti į vakuminius maišus.

Naudokite rankšluosčius kaip apsauginę priemonę

 • Perkraustymo darbai yra unikalūs tuo, jog norint užtikrinti jų kokybę įvairios specializuotos priemonės ne visuomet yra būtinos – kartais užtenka ir įprastų kasdieninio naudojimo reikmenų. Puikus to pavyzdys – rankšluosčių, kaip apsauginės priemonės naudojimas, norint apsaugoti įvairius pakuojamus daiktus.
 • Viskas paprasta – tiesiog sudėję vienokius ar kitokius daiktus į dėžes juos apjuoskite turimais rankšluosčiais. Tai sumažins tokių daiktų judėjimo galimybę bei tarpus tarp jų užpildys minkšta medžiaga, kuri visapusiškai padės norint apsaugoti daiktus nuo sudužimo.
 • BALDŲ IŠRINKIMAS IR SURINKIMAS

  Neturite laiko ar galimybės? Pradėjote ir supratote, kad tai ne jums? Galime suteikti ne tik perkraustymo paslaugą, bet ir užtikrinti greitą ir kokybišką baldų surinkimą ir montavimą. Už prienamą kainą. Įvairių baldų surinkimas: spintos, komodos, miegamojo baldai, vonios, virtuvės, biuro ir kt.

  Patogiausias statybinių atliekų išvežimas

  • Visos birios šiukšlės turi buti pakrautos į statybinių atliekų maišus. Maišai neturi būti perkrauti: pusmaišis sunkių atliekų sudaro apie 30kg, pilnas maišas gali viršyti 60kg. 
  • Statybinių atliekų išvežimą galima užsisakyti tiek su Jūsų, tiek su mūsų pakrovimu į maišus ir išnešimu.

  Daiktus pakuokite į dėžes su užrašais

  • Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog norint ant kiekvienos dėžės užrašyti kas jose yra, tam prireiks pakankamai nemažai laiko bei pastangų, dėl ko dažnas pasirenka to tiesiog nedaryti ir paprastai sudėti įvairius daiktus į dėžes. Visgi tai yra išties didžiulė klaida, kadangi išpakavimo procese užrašai ant dėžių padeda greičiau surasti reikiamus daiktus bei nepasimesti daiktų gausybėje
  Profesionalus ir saugus pervežimas

  MŪSŲ AUTOMOBILIAI

  Peugeot Boxer

  Ilgis – 3 705 mm

  Plotis – 1 870 mm

  Aukštis – 1 932 mm

  Tūris – 13m3

  Dūžtantiems daiktams pakuoti naudokite burbulinę plėvelę

 • Naudokite pakavimo medžiagas, burbulinė plėvelė yra neįkainojama, jei kalbame apie įvairių dūžtančių daiktų pervežimą iš vienos vietos į kitą. Ji ypač efektyvi, norint apsaugoti daiktus praktiškai nuo visko – pradedant mažiausiomis vibracijomis ir baigiant stipriais tiesioginiais kontaktais su kitais daiktais.